®Zincofix

از یک نوار روی با خلوص بالا (> 99.95٪ از جرم شیمیایی روی) با ضخامت اسمی 0.08 میلی متر تشکیل شده است. این نوار با چسبی به ضخامت 0.025 میلی‌متر عرضه می‌شود که می‌تواند در برابر دمای کار مداوم 80 درجه سانتی‌گراد مقاومت کند و تحت فشار الکترو رسانا واکنش نشان دهد. لایه چسب توسط یک کاغذ سیلیکونی پوشانده شده است که تا زمانی که نوار چسب زده شود از آسیب یا آلودگی باند محافظت می کند.

تکتا خوردگی شریف

این محصول به دو صورت موجود است:

اشکال، بر اساس نیازهای مشتری

رول هایی که عرض آنها از 10 تا 700 میلی متر و طول آنها 50 متر است

ضخامت از 0.08 تا 0.45 میلی متر

 

اطلاعات تکنیکی

Zincofixبرای پوشش سطوح آهن، فولاد، آلومینیوم و فلزات سبک طراحی شده است تا از خوردگی آنها محافظت کند. این با فشار دادن آن بر روی سطحی که باید از خوردگی محافظت شود به دست می آید. این روش معمولاً به عنوان “روکش لامینار روی” شناخته می شود. روکش چسبی که فقط در یک طرف Zincofix اعمال می شود از یک ماتریس چسب و درصدی از پودر روی تشکیل شده است. از طریق افزودن پودر روی و افزودنی‌های خاص، به مهم‌ترین اثر آن دست یافته‌ایم که خود چسب را رسانا می‌کند. این فرآیند به چسب اجازه می دهد تا یک زوج الکتریکی بین سطحی که نیاز به محافظت دارد و Zincofix ایبه عنوان یک نتیجه از فرآیند تولید منحصر به فرد و خلوص بالای روی مورد استفاده، نوار دارای یک ریزساختار کاملاً همگن و همسانگرد است که در سایر سیستم های حفاظتی یافت نمی شود. به همین دلیل، از هرگونه سوراخ شدن یا هر شکلی از حملات خورنده محلی اجتناب می شود.

بنابراین با توجه به ویژگی های زیر می توانیم بیان کنیم:

جلوگیری از هرگونه خوردگی مستقیم؛

حفاظت فعال ضد خوردگی به لطف تماس الکتریکی بین سطح محافظت شده و لایه روی، که در حضور الکترولیت، به عنوان یک آند قربانی واکنش نشان می دهد.

وجود یک لایه چسب، لنگر بر روی سطحی که باید محافظت شود، که یک دفاع اضافی در برابر خوردگی است.

پوشش با لایه روی ما محافظت کاتدی از سطوح فلزی را برای مدتی تضمین می کند که در بیشتر موارد برابر یا بیشتر از طول عمر سازه ای است که باید محافظت شود.

فولاد کوپلینگ – آلیاژ سبک

نقطه تماس بین آلیاژهای سبک و مواد آهن می تواند در معرض خوردگی باشد.جاد کند تا روی بتواند به عنوان آند گالوانیکی عمل کند.

از طریق پوشش روی روی سطح آهن می توان به حفاظت های غیرفعال و فعال دست یافت:

یک محافظ غیرفعال به دلیل همگن بودن و همسانگردی پوشش و چسب که به خوبی می چسبد و از نفوذ جلوگیری می کند.

حفاظت فعال زیرا اختلاف پتانسیل بین دو سطح کاهش می یابد. پتانسیل روی بسیار شبیه به آلیاژ سبک است و بنابراین Zincofix آند قربانی به جای آلیاژ سبک است.

نوار Zincofix باید به فلز نجیب چسبیده شود. در صورت وجود شک و تردید در مورد پتانسیل الکترولیتی مواد، بهتر است هر دو سطح را با زینکوفیکس بپوشانید تا از هرگونه حمله خوردگی جلوگیری شود.

فیلدهای کاربردی

خودرو حفاظت از حاشیه پنجره ها، شاسی، سقف و سایر مناطقی که آب می تواند از آن عبور کند. برای لولاها و درب‌های خودرو یا سایر نقاط داغ خاص، Zincofix می‌تواند شکل‌های خاصی را بر اساس نیاز مشتری ارائه دهد و عمداً برای جلوگیری از مشکلات خوردگی ساخته شود.

دانلود بروشور