نوار ضد خوردگی DoubleShield 3.3

یک مفهوم جدید از فناوری مبتنی بر یک مانع حفاظتی فعال-غیرفعال دوگانه است. این محصول ترکیبی بین دو لایه مختلف مواد است: یک آند قربانی به عنوان لایه داخلی و یک غشای آب بندی به عنوان لایه بیرونی. نتیجه یک محصول منحصر به فرد و موثر است که محافظت فعالی از سطح فلزی که باید با آن پوشانده شود، و یک محافظت غیرفعال فیزیکی-شیمیایی است. ” DoubleShield 3.3″ یک حلال رایگان و سازگار با محیط زیست است. این برای محافظت دائمی از سازه های زیرزمینی طراحی شده است، حفاظتی را برای طول عمر آنها فراهم می کند و عملاً از هرگونه تعمیر و نگهداری در آینده جلوگیری می کند.

شرح

محصول ” DoubleShield 3.3″ کوپلینگی است بین یک نوار چسب روی لامینار الکترو رسانا با هدف اصلی حفاظت فعال و یک غشای خود چسب ساخته شده از یک قیر اصلاح شده با پلیمر با یک فویل حامل HDPE که به عنوان آب بندی خارجی عمل می کند. ، به عنوان مانعی برای محافظت فیزیکی و شیمیایی عمل می کند.

امکانات

حفاظت فعال: با عملکرد فداکارانه روی لمینیت شده با خلوص بالا (> 99.95٪) توسط چسب الکترو رسانای آن که اتصال الکتریکی مثبت بین بستر فلزی و روی را تضمین می کند به طوری که می تواند به عنوان یک آند گالوانیکی قربانی عمل کند، ایجاد می شود.

محافظت غیرفعال: توسط لایه رویی چسبانده شده به فویل روی داده می شود، این غشاء از یک غشاء ساخته شده از یک قیر اصلاح شده با پلیمر با فویل حامل HDPE تشکیل شده است که به روشی عالی به روی می چسبد و آن را در برابر هرگونه حمله خارجی آب بندی و محافظت می کند. و هرگونه آسیب مکانیکی

حفاظت شیمیایی: ترکیب ویژه پوشش بیرونی مقاومت در برابر تمام مواد تهاجمی که به طور طبیعی در خاک وجود دارد را ایجاد می کند.

موارد استفاده اصلی

DoubleShield 3.3 عمدتاً برای موارد زیر استفاده می شود:

لوله های زیرزمینی؛

قطب فولادی برای روشنایی عمومی؛

مخازن ذخیره سازی زیرزمینی فولاد؛

اتصال سازه های فولادی زیر و روی زمین

حفاظت فعال

یک محافظ ضد خوردگی با استفاده از پوشش عایق (نقاشی، پلاستیک، لاستیک و غیره) منحصراً به محافظت غیرفعال از سطح دست می یابد.

پوشش DoubleShield 3.3 با چسب الکترو رسانا، تولید شده توسط ، نشان دهنده گام موثری در زمینه تکنیک حفاظت در برابر پدیده خوردگی خود به خودی هر ساختار فلزی است. لایه داخلی DoubleShield 3.3 اتصال الکتریکی مثبت بین بستر فلزی و روی را از طریق چسب رسانای الکتریکی با فرمول خاص تضمین می کند.

کشش انحلال بالای نوار روی و تثبیت آن به سطح فولاد با استفاده از بایندر در فیلم الکترو رسانا اجازه می دهد، هر زمان که در برخی مناطق کمبود پوشش وجود داشته باشد یا هر زمان که الکترولیت بین سازه های فلزی و نوار روی نفوذ کند. تشکیل فوری یک سلول گالوانیکی، که در آن، روی تبدیل به یک آند می شود که خود را حل می کند و از ساختار فلزی (کاتد سلول) محافظت می کند. در این حالت محصول یک “حفاظت فعال” از سطح فلز را درک می کند.

همگن و همسانگردی کامل لایه روی، در تمام طول توسعه سطحی، از وجود تغییرات تنش انحلال جلوگیری می کند: مصرف خوردگی خودکار بسیار پایینی دارد.

حفاظت منفعل

لایه بیرونی DoubleShield 3.3 یک غشای آب‌بندی قیری خودچسب است که به صورت سرد اعمال می‌شود، که یک پل خود چسبنده، انعطاف‌پذیر و ترک خورده است که از قیر اصلاح‌شده با پلیمر با فویل حامل HDPE در یک طرف ساخته شده است.

برای سازه های زیرزمینی به طور دائم در برابر رطوبت زمین (آب مویرگی، آب باقیمانده) آب تراوش غیر تجمعی استفاده می شود.

غشای آب بندی قیری خود چسب با فویل حامل HDPE مقاومت فوری در برابر آب و باران را ایجاد می کند، انعطاف پذیر، مقاوم در برابر پارگی و خمش سرد است. سازگار با محیط زیست است و در برابر تمام مواد تهاجمی که در خاک وجود دارد مقاوم است. آب های زیرزمینی را آلوده نمی کند.

دانلود بروشور