RollAnode

آندهای رول آند برای نصب در سوراخ های از پیش حفر شده در سازه بتنی موجود طراحی شده اند. الکترولیت بین رول های لایه روی قرار می گیرد تا ظرفیت جریان کافی را با خمیر الکترولیتی اضافی اضافه شده در اطراف آند برای حفظ تداوم الکتریکی در بتن ایجاد کند (قطر آند 25 میلی متر است و در طول های 100 میلی متر تا 1 متر موجود است).

رولانودها در مناطقی مورد استفاده قرار می گیرند که احتمال خوردگی زیاد است. آنها کاهش شدید خوردگی را تضمین می کنند و از خوردگی مکان های جدید در آینده جلوگیری می کنند.

برنامه های کاربردی نمونه:

تکیه گاه ها و ستون های تیرپل یا راهها

عرشه پل

مناطق بتن تازه ریخته گری شده بر روی یک سازه موجود

نمای بالکن و نمای بتنی

کفپوش / عرشه

آندهای رولانود به طور خاص برای استفاده در سوراخ های 30 میلی متری از پیش حفاری شده طراحی شده اند (حداقل سوراخ هایی با قطر تا عمق مربوط به طول آند + 4-5 سانتی متر).

به طور خاص برای این نوع کاربرد، یک خمیر فعال کننده روی (ZAP) برای نصب آسان (عرضه شده در بسته های فلکس 600 میلی لیتری) ساخته شده است.

ZAP برای پر کردن فضای بین آند و سوراخ حفاری شده استفاده می شود تا از تماس بادوام و صمیمی بین آند گالوانیکی و بتن که جریان یونی را قادر می سازد اطمینان حاصل شود. ZAP را می توان با یک تفنگ آب بندی استاندارد دستی یا باتری دار اعمال کرد. فرمولاسیون به گونه ای است که رسانایی یونی بادوام را حتی در شرایط بسیار خشک ایجاد می کند و امکان تعویض آسان آندها را در پایان عمر آنها فراهم می کند.

طول عمر عملیاتی آندها به طور مستقیم با متغیرهای زیر مرتبط است:

وزن کل روی در واحد سطح

مساحت سطح فولاد (چگالی فولاد)

وجود و در دسترس بودن عوامل اکسید کننده (O2، H2O) برای حفظ واکنش های کاتدی

روی سازه فولادی

ظرفیت آند

نیروی محرکه نهایی بین آند و آرماتور فولادی عمر طولانی و بدون خوردگی سازه را تضمین می کند. به لطف سهولت و سرعت نصب، هزینه ها را می توان به حداقل کاهش داد و هنگامی که آندها با ZAP نصب می شوند، می توان مکان ها را با ملات تکمیل کرد تا رطوبت به حداقل برسد. در نهایت می توان از یک درپوش پلاستیکی برای مهر و موم کردن سوراخ استفاده کرد، در صورتی که آندها به طور دوره ای نظارت شوند.

دانلود بروشور